Pētījums

Enlarging Environment: Mapping new modes of governance in the adoption of and adaptation to EU environmental policies in Poland, Hungary and Romania


Gads:
2006
Organizācija:
Center of European Integration, Otto-Suhr-Institute for Political Science, Free University of Berlin


Autori

Providus


Pētījums piedāvā gadījumu analīzi par trīs valstu - Polijas, Ungārijas un Rumānijas - jaunajiem pārvaldes modeļiem un skaidro privātā sektora iesaisti politikas veidošanā, lai īstenotu efektīvu politikas ieviešanu vides aizsardzības jomā.

Tiek konstatēts, ka vājā hierarhijas ēna, kas nereti parādās pārejas procesa valstīs, neiedrošina ne valsti, ne nevalstiskos spēlētājus uz savstarpēju sadarbību, kas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs nav novērota jauno pārvaldības veidu klātbūtne.

Enlarging Environment: Mapping new modes of governance in the adoption of and
adaptation to EU environmental policies in Poland, Hungary and Romania


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!