Pētījums

Enlargement two years on: Economic success or political failure?


Gads:
2006
Organizācija:
Centre for European Reform


Autori

Providus


Ja sabiedrības atbalsts ES paplašināšanās idejai būs tikpat neliels kā līdz šim, turpmāka ES paplašināšanās kļūs vēl sarežģītāka, kas nozīmē, ka ES var riskēt zaudēt vienu no visveiksmīgākajiem politikas instrumentiem. Tāpēc ES politiķiem un medijiem vairāk jāskaidro ES iedzīvotājiem, kāpēc turpmāka ES paplašināšanās ir izdevīga vsai ES ekonomikai.

Pētījums analizē ieguvumus, ko jūt jaunās ES dalībvalstis, kā arī to, kādas ir ES paplašināšanās sekas vecajām dalībvalstīm. Īpaši tiek apskatīti arī darbaspēka dalīšanas jautājumi, kompetence dalībvalstu vidū, kā arī ES budžeta sarežģījumi.

Enlargement two years on: Economic success or political failure?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!