Pētījums

Enlargement Fatigue in the European Union


Gads:
2009
Organizācija:
Elcano Royal Institute of International and Strategic Studies


Autori

Providus


Pētījumā tiek meklēti risinājumi tā saucamajam “ES paplašināšanās nogurumam”. Vispirms darbā ieskicēta ES paplašināšanās stratēģija, tad tas pievēršas Eiropas Savienības reakcijai uz jaunajiem kaimiņiem pēc piektās paplašināšanās, attīstot ES Kaimiņattiecību politiku.

Pētījums sniedz ieskatu par “savienībām” ap ES saistībā ar paplašināšanos un kaimiņpolitiku, parādot to, ka šīs jomas ir virzītas uz saplūšanu. Pētījums pievērš uzmanību tam, ka turpmāka paplašināšanās nav iespējama bez institūciju konsolidācijas un norāda uz komunikācijas ar sabiedrību aktualitāti.

Enlargement Fatigue in the European Union

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!