Pētījums

Energy Company strategies in the Dynamic EU energy market (1995-2007)


Gads:
2010
Organizācija:
Clingendael


Autori

Providus


Clingendael Starptautiskās enerģijas programmas ([i]Clingendael International Energy Programme[/i]) Enerģijas kompāniju stratēģijas ([i]Energy company strategies[/i]) ES enerģijas tirgus pētījumā 1995-2007.gadā tika uzsvērta sarežģīta un neskaidra vide, kuras apstākļos ir jādarbojas ES uzņēmumiem kopš liberalizācijas procesa sākuma.

Pētījumā tiek apgalvots, ka, veidojot tirgus noteikumus, netika ņemtas vērā izmaiņas ārējā vidē – noteikumi tika veidoti pēc „one-size-fits-all” principa, neņemot vērā katras dalībvalsts izejas pozīcijas. Tā rezultātā veidojās pretrunas starp politikas plānotajiem mērķiem un reāliem rezultātiem.

Energy Company strategies in the Dynamic EU energy market (1995-2007)

Kopsavilkums

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!