Pētījums

Eiropas Komisijas ESPON 2013 programmas īstenošanas Latvijā iespēju analīze, izvērtēšana un priekšlikumu pētniecības virzieniem un uzdevumiem sagatavošana


Gads:
2008
Organizācija:
Valsts Reģionālās attīstības aģentūra


Autori

Providus


VRAA uzdevumā veikts pētījums ar mērķi - izvērtēt un izanalizēt ESPON programmas īstenošanas iespējas Latvijā un sagatavot priekšlikumus par tālākajiem pētniecības virzieniem un uzdevumiem. Sniegts esošās situācijas raksturojums pētniecības jomā telpiskajā plānošanā valstī. Izanalizēti atzinumi par pētījumiem ESPON 2006 programmas 10 projektos Latvijas kontekstā un sniegti novērtējumi un secinājumi katra projekta ietvaros. Sagatavoti priekšlikumi par aktuālajām un nepieciešamajām telpiskās plānošanas pētījumu tēmām un virzieniem ESPON 2013 programmas kontekstā. Izvērtēti ESPON pamata un projektu indikatori un sagatavoti priekšlikumi par šo indikatoru izmantošanu Latvijā.

Pētījuma rezultātā izdarīti secinājumi par ESPON metodoloģijas un telpiskās attīstības vērtēšanas indikatoru pielietošanas nepieciešamību Latvijā un datu bāzes saskaņošanu ar ESPON parametriem.

Eiropas Komisijas ESPON 2013 programmas īstenošanas Latvijā iespēju analīze, izvērtēšana un priekšlikumu pētniecības virzieniem un uzdevumiem sagatavošana

Pielikumi


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!