Pētījums

Effect of Migration on European Political Thought and Decision-making Process


Gads:
2007
Organizācija:
Vidzemes Augstskola


Autori

Dace AkuleDeniss Hanovs


Migrācijas jautājumi Eiropas Savienībā ir nozīmīgs izpētes objekts. Brīva darbaspēka kustība no vienas puses ir deklarēta kā ES prioritāte, bet no otras - jau radījusi problēmas un visdrīzāk novedīs līdz saspringtai un grūti risināmai situācijai gan ekonomikā, gan sociālajā, gan etniskajā jomā, raksta zinātniskā krājuma redaktore Feliciana Rajevska.

Lai daudzpusīgāk izprastu migrācijas fenomenu, publikācijā vienuviet atrodami dažādu pētnieku – ekonomistu, politikas zinātnieku, sociologu un antropologu, – kā arī valdības pārstāvju skatījumi uz migrācijas problēmām.

(Effect of Migration on European Political Thought and Decision-making Processpdf)

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!