Pētījums

Economic impacts of immigration: A survey


Gads:
2005
Organizācija:
Government Institute for Economic Research


Autori

Providus


Pētījumā analizēta imigrācijas ietekme uz ekonomiku, kas balstīta uz empīriskiem datiem, īpaši apskatot situāciju Eiropā un Ziemeļvalstīs.

Pētījums sastāv no trīs daļām. Pirmajā autori aplūko imigrācijas apjomus dažādās valstīs kā ekonomisku fenomenu. Otrā daļa apskata asimilācijas procesu darba tirgū un to, cik daudz imigranti izmanto sociālos pabalstus. Trešajā daļā tiek diskutēts par imigrācijas sekām vietējiem strādniekiem, izmaiņas algu līmeņos un nodarbinātības līmenī. Pēdējā daļā autori pievēršas imigrācijas ietekmei uz valsts sabiedrisko sektoru.

Economic impacts of immigration: A survey


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!