Pētījums

Economic governance in an enlarged euro area


Gads:
2008
Organizācija:
European Institute, London School of Economic and Political Science


Autori

Providus


Materiālā tiek uzrunāts jautājums par Eiropas monetārās savienības (EMS) pārvaldību un to, kā tai vajadzētu mainīties līdz ar eiro ieviešanu arvien lielākā skaitā ES dalībvalstu. Autors analizē ekonomiskās pārvaldības nodibināšanas iespējas un piedāvā konceptuālus modeļus, iekļaujot vairākus pārvaldības aspektus, īpaši uzsverot politikas koordināciju.

Autors norāda uz izdevumiem, ko šādu modeļu ieviešana varētu nozīmēt EMS. Darbā tiek secināts, ka EMS ir nepieciešams politizēt ekonomisko lēmumu pieņemšanu un meklēt jaunas pieejas politikas koordinēšanai.

Economic governance in an enlarged euro area


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!