Pētījums

East European immigration and community cohesion


Gads:
2007
Organizācija:
Joseph Rowntree Foundation


Autori

Providus


Pētījuma ietvaros tiek apkopota imigrantu no Austrumeiropas, kuri ieradušies Lielbritānijā jau kopš 1989.gada, pieredze, mijiedarbību ar vietējiem iedzīvotājiem. Pētījums iezīmē imigrācijas pozitīvos aspektus un to, kā imigranti no Albānijas, Bulgārijas, Krievijas, Serbijas un Melkanlnes un Ukrainas ietekmē sabiedrības kohēziju.

Pētījums ir balstīts uz aptuveni 400 intervijām ar imigrantiem un tikpat intervijām ar vietējiem iedzīvotājiem. Pētījums parāda, ka liela daļa imigrantu, ir veiksmīgi atraduši darbu, kas visbiežāk ir maz apmaksāts un ar mazām karjeras izaugsmes iespējām. Gan vietējie iedzīvotāji, gan imigranti atzīst, ka gan viņu darbavietā, gan dzīvojāmajā rajonā dažādība tiek respektēta, tomēr, salīdzinot ar pamatiedzīvotājiem, imigranti atzīst, ka viņu iespējas kaut ko mainīt valstī ir mazākas.

East European immigration and community cohesion

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!