Pētījums

Discrimination in the European Union


Gads:
2008
Organizācija:
Eurobarometer


Autori

Providus


Eiropas Savienībā likumdošana attiecībā uz anti-diskrimināciju var tikt raksturota kā visaptveroša, tomēr tikai ar likumdošanu nepietiek, lai novērstu diskrimināciju un nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas visiem.

Pētījuma mērķi ir šādi: noskaidrot ES pilsoņu attieksmi un pieredzi attiecībā uz diskriminācijas pakāpi šādās jomās – veselības aprūpe, izglītība, preču un pakalpojumu iegāde; iegūt datus par respondentu personīgu diskriminācijas pieredzi; kā arī noskaidrot respondentu attieksmi attiecībā uz valstu likumdošanu, kura ir vērsta pret diskrimināciju.

Discrimination in the European Union

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!