Pētījums

Discourse Analysis of EU Public Diplomacy: Messages and Practices


Gads:
2009
Organizācija:
Clingendael


Autori

Providus


Eiropas Savienības publiskā diplomātija tiek raksturota kā decentralizēta. Tiek pieņemts, ka Komisijas delegācijas trešajās valstīs ir visnozīmīgākie aktori, jo tieši Komisija plāno un īsteno noteiktas iniciatīvas.

Pētījumā tiek apgalvots, ka ES tradicionālā un publiskā diplomātija ir viena otru papildinošu prakšu kopums, kas ir cieši saistītas un ietekmē viena otru. Pētījumā tiek apgalvots, ka pastāvošā ES publiskās diplomātijas organizācija ir labāka par hierarhiski organizētu struktūru, kas runātu vienā balsī un rīkotos saskaņoti.

Discourse Analysis of EU Public Diplomacy: Messages and Practices

Kopsavilkums


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!