Pētījums

Differences in the Productivity Levels of Older Workers in the EU – A Cross-Country Analysis of the Age–Wage Relationship


Gads:
2008
Organizācija:
European Network of Economic Policy Research Institutes


Autori

Providus


Sabiedrības novecošanās[i](population ageing)[/i], un pieaugošais pensionēšanās vecums tikai pastiprina vecuma un produktivitātes jautājuma nozīmību. Pastāv bažas, ka Eiropas strādājošo vidējam vecumam pieaugot, vidējie produktivitātes rādītāji samazināsies, kas nozīmē, ka mazinās arī Eiropas ekonomikas konkurētspēja pasaules tirgū.

Pētījumā tiek salīdzināta ES 15 jeb veco dalībvalstu un jauno dalībvalstu darba tirgus struktūra, produktivitāte. Pētījuma rezultāti ļauj secināt, ka vecākā gadagājuma strādnieki ir produktīvāki jaunajās dalībvalstīs nekā ES 15 valstīs.

Differences in the Productivity Levels of Older Workers in the EU – A Cross-Country Analysis of the Age–Wage Relationship

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!