Pētījums

Dialoga tālāka attīstība starp universitātēm un uzņēmējdarbības jomu


Gads:
2010
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


2009.gada aprīlī tika publicēts ES paziņojums „Jauna partnerība universitāšu modernizācijai — ES forums par dialogu starp universitātēm un uzņēmējdarbības jomu”. Tas ir nozīmīgs solis tiltu veidošanā starp akadēmisko un uzņēmējdarbības vidi Eiropā. Tajā kritiski izvērtēti iepriekšējie pasākumi un piedāvāti nākamie soļi dialogam starp universitātēm un uzņēmējdarbības jomu.

Šajā pētījumā atspoguļota Deloitte veiktā analīze par sadarbību starp universitātēm un uzņēmējdarbības jomu Eiropā un sniegti ieteikumi par to, kā tālāk attīstīt pašreizējo dialogu Eiropas līmenī.

Further developing the university – business dialogue / Dialoga tālāka attīstība starp universitātēm un uzņēmējdarbības jomu

Pētījuma kopsavilkums latviešu valodā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!