Pētījums

Democracy’s New Champions


Gads:
2008
Organizācija:
PASOS


Autori

Providus


Pētījums aptver četru Višegradas grupas valstu, ko autori dēvē par demokrātijas jaunajiem čempioniem, demokrātiskās sadarbības politikas, izmaksas šajā jomā, kā arī ģeogrāfiskās prioritātes.

Šis pētījums apraksta Eiropas jauno demokrātiju pārejas pieredzes nodošanas procesu, sekmējot demokrātiju ārvalstīs un nodrošināt demokrātijas veicināšanai augstu vietu Eiropas politiskajā dienaskārtībā. Šajā pētījumā ir apskatītas četru Višegradas grupas valstu demokrātijas sadarbības politikas un prakses četrās mērķa valstīs – Baltkrievijā, Bosnijā un Hercogovinā, Kubā un Ukrainā.

Democracy’s New Champions

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!