Pētījums

Cukurbiešu nozares attīstības scenāriju analīze un ilgtspējīgas darbības iespējas


Gads:
2006
Organizācija:
Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts


Autori

Providus


2006.gada sākumā ES dalībvalstis atbalstīja radikālu ES cukura nozares reformu, kura tuvākajos gados paredzēja garantētās cukura cenas samazināšana par vairāk nekā trešdaļu.

Pētījuma, kura pasūtīšanu atbalstīja privātie partneri – cukura industrija un cukurbiešu audzētāja asociācija, mērķis ir ekonomiski novērtēt cukurbiešu cukura ražošanas nozares ilgtspējīgas darbības iespējas, izvērtējot iespējamos attīstības scenārijus. Pētījuma ietvaros ir sniegta atbilde uz jautājumu – vai pie pašreizējiem ES politikas uzstādījumiem ir iespējama cukurbiešu cukura ražošanas nozares ilgtspējīga darbība Latvijā un ja jā, tad pie kādiem nosacījumiem.

Cukurbiešu nozares attīstības scenāriju analīze un ilgtspējīgas darbības iespējas


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!