Pētījums

Crossing Borders in European Gas Networks: The Missing Links


Gads:
2009
Organizācija:
Clingendael


Autori

Providus


Eiropā samazinās gāzes iegūšana kā rezultātā pieaug gāzes imports. Tiek paredzēta liberalizēta gāzes tirgus attīstība, kā rezultātā rastos jauni gāzes pārvietošanas maršruti. Aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta arī piegāžu drošībai. Tādas notikumu attīstības rezultātā ir nepieciešama būtiska pastāvošās ES starpvalstu dabasgāzes infrastruktūras paplašināšana.

Pētījumā tiek analizēti būtiskākie aspekti, kas kavē šādas pārrobežu sadarbības attīstību. Tiek sniegti ierosinājumi attiecībā uz regulējošām un koriģējošām normām, lai panāktu problēmu risinājumu.

Crossing Borders in European Gas Networks: The Missing Links

Kopsavilkums

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!