Pētījums

Communicating Europe to the world: what public diplomacy for the EU?


Gads:
2005
Organizācija:
European Policy Centre


Autori

Providus


Vai Eiropas Savienība nespēj komunicēt ar pārējo pasauli? Vai pārējā pasaule saprot, kādi ir ES ārlietu politikas mērķi? Šādi ir galvenie jautājumi, kas tiek analizēti šajā pētījumā. Autors uzsver, ka, lai gan daudziem varētu nepatikt ASV ārpolitika, tomēr tās vēstījums ir skaidrs.

Savukārt, ES balss pasaulē ir sagrozīta vai pat vispār nesadzirdama. Tāpēc pētījumā tiek ietekts uzlabot ārējo komunikāciju laikā, kad ES kļūst par globālu stratēģisku spēlētāju. Tiek analizēti problēmu iemesli un doti ieteikumi pirmajiem soļiem, lai panāktu efektīvu ES publiskās diplomātijas stratēģiju.

Communicating Europe to the world: what public diplomacy for the EU?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!