Pētījums

Climate Change and Foreign Policy: an Exploration of Options for Greater Integration


Gads:
2007
Organizācija:
Gads: 2007 Autori: John Drexhage, Deborah Murphy, Oli Brown, Aaron Cosbey, Peter Dickey, Jo-Ellen Parry, John Van Ham Iestāde: International Institute for Sustainable Development Valoda: angļu


Autori

Providus


Pētījumā analizēts, kā valstu ārpolitika var veicināt starptautisko sadarbību, izstrādājot stratēģiju, lai mazinātu globālo klimata izmaiņu ietekmi, jo klimata izmaiņas ir vistiešākajā veidā ir saistītas ar sabiedrību, tās izstrādātajām sociālajām, ģeopolitikas, ekonomikas un citām politikām, attīstības stratēģijām.

Pētījuma rezultāti parāda, ka ir iespējams risināt aktuālos jautājumus, kas skar klimata izmaiņas. Lai tas notiktu, ir nepieciešams gan atsevišķu nāciju, gan visas starptautiskās sabiedrības gribasspēks un vēlme risināt šos jautājumus. Tiek identificētas piecas jomas, kurās ārpolitikai ir nozīmīga loma, lai ietekmētu jautājumus, kas skar klimata izmaiņas – miers un drošība, enerģijas drošība, attīstības sadarbība, tirdzniecība un investīcijas, tradicionālā diplomātija.

Climate Change and Foreign Policy: an Exploration of Options for Greater Integration

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!