Pētījums

Climate Change and Energy Security in Europe


Gads:
2009
Organizācija:
Swedish Institute for Policy Studies


Autori

Providus


Pētījums analizē, cik cieši ES integrē enerģētikas un klimata pārmaiņu politikas. Kā starptautiskajam līderim klimata pārmaiņu politikā, ES ir svarīgi ne tikai parādīt pietiekamu progresu šajās divās jomās, bet arī veicināt to labāku integrāciju nākotnē. Pētījums identificē iespējamās sinerģijas un kompromisus starp ES likumdošanu cīņā pret klimata pārmaiņām un tās enerģētikas drošības mērķiem.

Autori secina, ka enerģijas pieejamībai būtu jābūt prioritātei gan starp enerģētikas drošības, gan klimata pārmaiņu mērķiem, ES dalībvalstīm ir jāpieliek vairāk pūles, lai sasniegtu atjaunojamās enerģijas mērķus, kā arī nepieciešamas daudz lielākas investīcijas pētniecībā un attīstībā, it īpaši, lai finansētu ne-atomenerģijas un enerģijas efektivitātes projektus.

Climate Change and Energy Security in Europe


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!