Pētījums

Citizens for Europe


Gads:
2011
Organizācija:
Citizens for Europe e. V. (CFE)


Autori

Providus


[i]Open Citizenship[/i] ir žurnāls, kas tiek publicēts 2 reizes gadā ar mērķi rosināt diskusijas akadēmiskajā vidē par jautājumiem, kas saistīti ar ES pilsonību. Žurnāla pirmais izdevums paskaidro ES pilsonības konceptu un tā vēsturi, iekļauj akadēmiskus rakstus, kā arī politikas veidotāju un NVO pārstāvju viedokļus par šo jautājumu.

Apskatot problēmu no kultūras, sociālā un legālā aspekta, tas ietver arī prognozes par ES pilsonības idejas tālāku attīstību. Tajā ir atrodama arī recenzija par grāmatu „The Politics of European Citizenship” un filmas „8th Wonderland” apraksts, kurā apskatīti jautājumi par demokrātijas nozīmi globalizācijas laikmetā.

Citizens for Europe

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!