Pētījums

Channels of Cooperation: A Case Study of Slovenia’s Presidency of the EU


Gads:
2009
Organizācija:
European Policy Institute Network


Autori

Providus


Eiropas Savienības prezidentūras veiksme ir ļoti lielā mērā atkarīga no sadarbības ar citiem politiskajiem aktieriem. Pētījums analizē sadarbību, kas izveidojās starp Slovēnijas ierēdņiem un diplomātiem un viņu Eiropas kolēģiem Slovēnijas prezidentūras ES laikā (2008.gada 1.puse). Darbā izmantoti pētījuma dati, kurā aptaujāti 667 Slovēnijas ierēdņi, eksperti un diplomāti, kas bija tieši iesaistīti lēmumu pieņemšanas procesā Slovēnijas prezidentūras laikā.

Darbs pēta formālās un neformālās sadarbības un kontaktu starp Slovēnijas ierēdņiem, ekspertiem un diplomātiem, Eiropas Savienības Padomes un Eiropas Komisijas amatpersonām un citu ES dalībvalstu nacionālajiem pārstāvjiem būtību, biežumu un svarīgumu. Pētījums analizē uzskatus par sadarbību atsevišķās politikas jomās, kurās prezidentūrai bija būtiska loma kā organizatoram, starpniekam, vadītājam vai nacionālajam pārstāvim.

Channels of Cooperation: A Case Study of Slovenia’s Presidency of the EU

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!