Pētījums

Carbon capture and storage. What the EU needs to do


Gads:
2010
Organizācija:
Centre for European Reform


Autori

Providus


Akmeņogles būs lielākais elektrības avots nākamajās desmitgadēs. Tai pašā laikā ES pievērš pārāk maz uzmanības jautājumiem, kas saistīti ar oglekļa savākšanu un ģeoloģisko noglabāšanu. Šī kļūda apdraud ne tikai Eiropas vadību klimata pārmaiņu politikā, bet arī spējas gūt peļņu no jaunā globālā tirgus šīs jomas iekārtām un pieredzei.

Pētījuma autori uzskata, ka ir neieciešams ieguldīt sabiedrisko līdzekļus pilotprojektu, taču, lai šī tehnoloģija kļūtu par masveida produkciju, nepieciešams noteikts regulējums un spēcīga tirgus interese.

Carbon capture and storage. What the EU needs to do

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!