Pētījums

Canada and the European Union: Prospects for a Free Trade Agreement


Gads:
2008
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījums norāda, ka Eiropas Savienības un Kanādas Brīvās tirdzniecības līgumam ir iespējams būtisks ekonomisks izdevīgums.

Tirdzniecības attīstība pēc ASV un Kanādas Brīvās tirdzniecības līguma noslēgšanas 1989.gadā piedāvā labu ilustrāciju tam, kā varētu pieaugt tirdzniecība starp ES un Kanādu, ņemot vērā, ka protekcionisma veidi un līmenis starp ES un Kanādu šobrīd ir līdzīgs tam, kāds tas bija 1989. gadā starp ASV un Kanādu. ES šis Brīvās tirdzniecības līgums varētu veicināt arī ekonomiskās attiecības ar ASV un Eiropas firmu konkurētspēju Kanādas tirgū.

Canada and the European Union: Prospects for a Free Trade Agreement

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!