Pētījums

Bilateral Disputes between EU Member States and Russia


Gads:
2009
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījums pievēršas izaicinājumiem Krievijas un ES divpusējās attiecībās. Pētījumā izmantota gadījumu izpētes pieeja, lai varētu izvērtēt ES politikas saskaņotību attiecībās ar Krieviju.

Pētījums apskata jautājumus par to, kādas problēmas ir divpusējo strīdu centrā, kādas stratēģijas dalībvalstis izmanto, lai risinātu šīs problēmas, un kādos gadījumos strīdi nonāk ES redzeslokā. Noslēgumā tiek secināts, ka ES “solidaritāte” šajos strīdos ir ļoti apstrīdama, kā arī pētījums ierosina vadlīnijas, kā ES izvēlēties pieeju divpusējiem strīdiem.

Bilateral Disputes between EU Member States and Russia

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!