Pētījums

Benefits and threats of EU enlargement for Scotland


Gads:
2002
Organizācija:
Scottish Executive Economist Group


Autori

Providus


Šis pētījums tika veidots ar mērķi sekmēt diskusijas Skotijā par potenciālajām ES paplašināšanās ekonomiskajām sekām. Skotijai ir iespēja gūt papildus labumu no Eiropas integrācijas un paplašināšanās, tajā pat laikā risinot jebkādus draudus ekonomikas stabilitātei.

Skotija ir stabils reģions un stabila dalībvalsts, līdz ar to tā ir labās pozīcijās, lai no ES attīstības gūtu labumu. Skotijas pozīcija par ES paplašināšanos ir jāuztver kā integrēta Lielbritānijas pozīcijas sastāvdaļa, kā arī papildinājums tai.

ES paplašināšanās ietekme uz ES budžetu šajā rakstā netiek apspriesta. Daļēji tas atspoguļo nepieciešamību uzsvērt citus paplašināšanās aspektus, kuri līdz šim nav detalizēti pārrunāti. Turklāt tas atspoguļo arī izmaksu nenoteiktību, jo ES politikas mainās, lai tiktu galā ar izaicinājumiem.

Benefits and threats of EU enlargement for Scotland


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!