Pētījums

Becoming European? British Pro-Migrant NGOs and the EU


Gads:
2005
Organizācija:
EurPolCom University of Leeds


Autori

Providus


Pētījuma centrā ir jautājums, kā nevalstiskās organizācijas ir adaptējušās un mainījušas savas aktivitātes, uzskatus un attieksmes daudz slāņainās Eiropas politikas ietvaros. Pētījums koncentrējas uz Lielbritānijas migrantu nevalstiskajām organizācijām vai organizācijām, kas aizstāv migrantu tiesības.

Pētījumā ir izvērtēts nevalstisko organizāciju sektors, kurš ir organizējis kampaņas un lobējis par labu migrantiem, ārvalstniekiem, bēgļiem un patvēruma meklētājiem. Migrācijas politika Lielbritānijā, ne tā kā citās ES valstīs, ir sadalīta divās darbības jomās, kuras attiecas uz dažādām migrantu grupām. Katrā ir noteikts atšķirīgs tiesību kopums, atšķirīgas procedūras, kas jāievēro, lai imigranti varētu iebraukt valstī, iegūtu pieeju labklājībai, kā arī politiskās tiesības. Šīs divas kategorijas ir integrācijas un etnisko attiecību politika Lielbritānijas etniskajām minoritātēm, un imigrācijas un patvēruma sniegšanas politika migrantiem bez Lielbritānijas pilsonības.

Becoming European? British Pro-Migrant NGOs and the EU

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!