Pētījums

Attitudes of European entrepreneurs towards eco-innovation


Gads:
2011
Organizācija:
Eurobarometer


Autori

Providus


Pētījuma mērķis ir izpētīt uzņēmēju uzvedību, attieksmi un cerības attiecībā uz eko-inovāciju attīstību un pārņemšanu, kā atbildi uz resursu un to pieejamības augošo cenu.

Eko-inovācijas ir jebkura jauna vai būtiski pārveidota produkta (pakalpojuma vai preces) vai procesa izveidošana, kā arī organizācijas pārmaiņas, kas samazina dabisko resursu izmantošanu, tajā skaitā materiālus, enerģiju, ūdeni un zemi, kā arī samazina kaitīgo vielu izplatīšanos dabā. Pētījuma ietvaros tika aptaujāti mazie un vidējie uzņēmumi dažādos sektoros ES dalībvalstīs, t.sk., Latvijā.

Attitudes of European entrepreneurs towards eco-innovation


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!