Pētījums

Attitudes of European citizens towards the environment


Gads:
2008
Organizācija:
European Commission


Autori

Providus


Izaicinājumi videi, piemēram, piesārņojums, mazāka biodažādība, globālā sasilšana, ozona slāņa samazināšanas, tropu mežu izciršana nav ierobežojami ar starptautiskām robežām. Tāpēc šīm problēmām ir jāmeklē globāli risinājumi. Vienlaikus šobrīd iedzīvotājiem ir arī lielāka interese par šiem jautājumiem.

Šis pētījums atspoguļo Eiropas Savienības iedzīvotāju viedokli šādos jautājumos – vispārēja attieksme pret vides aizsardzību, indivīdu attieksme un uzvedība vides jautājumos, viedokļi par vides aizsardzības politiku, informācija par vides aizsardzību.

Attitudes of European citizens towards the environment


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!