Pētījums

Attieksme pret korupciju Latvijā


Gads:
2007
Organizācija:
KNAB


Autori

Providus


Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajā iedzīvotāju socioloģiskajā aptaujā par korupcijas izplatību Latvijā jautāts gan par iedzīvotāju pieredzi saskarsmē ar institūcijām, gan par iedzīvotāju uzskatiem par dažādu institūciju darbinieku godīgumu, kā arī par korupcijas izplatības cēloņiem un faktoriem, kas varētu apturēt tās izplatību.

Autori secina, ka visās administratīvās korupcijas izplatības jomās tās ietekme samazinās, turpretī sabiedrībā pieaug pārliecība, ka augstākā līmeņa korupcija pieņemas spēkā un valsts amatpersonas maz ko dara tās novēršanā.

Attieksme pret korupciju Latvijā


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!