Pētījums

A new strategy for the Single market. At the service of Europe’s economy and society


Gads:
2010


Autori

Providus


Mario Monti veica šo pētījumu pēc Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žaka Manuela Borrozu lūguma. Tas izvērtē izaicinājumus, ar ko saskaras vienotais tirgus šobrīd un iezīmē stratēģiju, kā tā veicināšanu padarīt politiski, ekonomiski un sociāli veiksmīgu. Ziņojums norāda, ka vienotajam tirgum šobrīd ir jāsaskaras ar trīs galvenajiem izaicinājumiem.

Pirmais no tiem ir saistīts ar politiskā un sociālā atbalsta mazināšanos tirgus integrācijai Eiropā. Otrais izaicinājums ir saistīts ar nevienlīdzīgu politisko atbalstu dažādu vienotā tirgus efektivitātes un ilgtspējas komponenšu attīstībai. Trešais izaicinājums rodas no pārliecības, ka vienotais tirgus ir pabeigts un līdz ar to tam vairs nav jābūt politiskajai prioritātei. Piedāvātā stratēģija ietver trīs galvenos jautājumus – iniciatīvas veidot stiprāku vienoto tirgu, iniciatīvas veidot kompromisu par stiprāku vienoto tirgu, iniciatīvas ieviest stiprāku vienoto tirgu.

A new strategy for the Single market. At the service of Europe’s economy and society

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!