Pētījums

A Legal Analysis of the Global Financial Crisis from an EU Perspective


Gads:
2009
Organizācija:
Swedish Institute for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījums apskata finanšu krīzes juridiskos un institucionālos jautājumus no ES perspektīvas. Izvērtēti daži no vienošanās elementiem, kas tika panākta G-20 samitā Londonā, kā arī diskusijā par finanšu krīzes iespējamo ietekmi uz ES attīstību. Tāpat pētījums sniedz pirmo vērtējumu lēmumiem, kas tika pieņemti 2009.gada jūnijā Eiropadomē.

Pētījuma autors secina, ka ES ir nepieciešams darīt vairāk nekā paredz G-20 vienošanās un, ja tas nenotiks, tās finanšu tirgus tiks destabilizēts, un tāpēc var tikt sagrauta vienotā tirgus stabilitāte un sekmīga darbība.

A Legal Analysis of the Global Financial Crisis from an EU Perspective

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!