Pētījums

A Comparison of the Costs of Alternative Policies for Reducing UK Carbon Emissions


Gads:
2008
Organizācija:
Open Europe


Autori

Providus


Pētījuma autori aicina nopietni apsvērt politikas lēmumus, lai samazinātu oglekļa izmešus. Tiek ieteikts ieviest oglekļa cenas mehānismu, kas attiektos uz visu ekonomiku, ieviešot nodokli par enerģijas patēriņu, atkarībā no oglekļa daudzuma patērētajā produktā.

Autori iesaka atcelt ES emisiju tirdzniecības mehānismu, kas ļautu ietaupīt uz administratīvajiem izdevumiem, kas nepieciešami ES emisiju tirdzniecības shēmas ieviešanai. Tādā veidā tiktu radīti papildus ienākumi (no jaunā nodokļa), kas dotu iespēju samazināt citus nodokļus.

A Comparison of the Costs of Alternative Policies for Reducing UK Carbon Emissions

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!