Pētījums

A Comparison of Integration Programmes in the EU: Trends and Weaknesses


Gads:
2006
Organizācija:
Challenge


Autori

Providus


Pētījumā veikts imigrantu integrācijas programmu pārskats un salīdzinājums dažās ES dalībvalstīs: Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Francijā, Vācijā, Polijā, Spānijā un Nīderlandē. Pētījums salīdzina galvenās tendences un līdzības šajās programmās.

Pirmā pētījuma daļa meklē atbildes uz jautājumiem – kas ir integrācijas programmu mērķauditorijas, kādas ir saistība starp imigrāciju, integrāciju un pilsonību un kādi ir šo attiecību pozitīvie un negatīvie aspekti. Otrā pētījuma daļa apskata ES imigrantu integrācijas ietvaru.

A Comparison of Integration Programmes in the EU: Trends and Weaknesses

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!