Akadēmiķa Arņa Kalniņa viedoklis par Latvijas piedalīšanos Visaginas AES projektā
Saimnieciskais izdevīgums par piedalīšanos Visaginas AES būvē vērtējams pēc saražotās elektroenerģijas kilovatstundas paredzamās pilnas pašizmaksas, ieskaitot arī vēl Ignalinas AES ekspluatācijas pārtraukšanas izdevumu segšanu. Te vēl daudz nezināmo, tiek veikti skrupulozi aprēķini.
Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!
Šī tīmekļa vietne izmanto analītiskās sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti un uzkrāt apmeklējumu statistiku. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai. Lūdzam iepazīties ar mūsu privātuma politiku.