Tematiskās apmācības NVO līderiem un aktīvistiem

Domnīca PROVIDUS un Latvijas Pilsoniskā Alianse aicina NVO līderus un pilsoniskās sabiedrības aktīvistus piedalīties tematiskajās apmācībās.

Capture3

Papildus aktuālāko informāciju par apmācībās iespējams gūt gan Latvijas Pilsoniskās alianses mājaslapā, gan domnīcas PROVIDUS sociālā medija Facebook lapā.

Kopumā no 21. oktobra līdz 13.decembrim norisināsies sešas apmācības par tādām tēmām kā pasākumu rīkošana, protesta pasākumu rīkošana, interešu aizstāvība Saeimā un interešu aizstāvība Ministru kabinetā.

Izsludinām pieteikšanos šādās apmācībās/darbnīcās:Darbnīca un pieredzes stāsti: kā pilsoniskajam aktīvistam saorganizēt protesta pasākumu?
21.oktobrī, plkst. 13:00 - 17:00 (atkārtots kurss)
Lektore: Lolita Tomsone
Piesaki savu dalību te: https://ej.uz/Piketu_darbnicaVeiksmīga interešu aizstāvība Saeimā – kā atrast pareizās durvis, pie kurām klauvēt?
31.oktobrī, plkst. 9:30 -16:00 (atkārtots kurss)
Lektori: Liga Stafecka, Iveta Kažoka, Edvīns Danovskis
Piesaki savu dalību te: https://ej.uz/Aizstaviba_SaeimaNoderīgi padomi pasākumu organizēšanā- maz zināmi formāti, moderēšanas triki
20.novembrī (kursa atkārtojums 13.decembrī)
Lektori: Egita Prāma, Ieva Morica
Piesaki savu dalību te: https://ej.uz/Pasakuma_trikiInterešu aizstāvēšana Ministru kabinetā: kas būtu jāzina par NVO iesaistes iespējām ministriju un valdības līmenī?
5. decembrī (kursa atkārtojums 12.decembrī)
Lektori: Līga Stafecka, Iveta Kažoka
Piesaki savu dalību te: https://ej.uz/Aizstavesana_MK

Ja Jums ir kādi jautājumi par apmācībām, lūdzu rakstiet info@providus.lv.

Apmācību sagatavošana un norise tiek īstenota ar Vācijas Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu projekta “Tematiskās apmācības NVO līderiem” (Thematical workshops for NGO leaders)” īstenošanai”.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author