ZZS pret Vienotību 2

Valda Dombrovska (Vienotība) valdības koalīcija ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) 10. Saeimā bija jautrību pilna.

Iesaki citiem:

Bez jau publiski izskanējušajiem novērojumiem, ka šo valdības kabinetu faktiski vada ZZS mūžīgais premjera kandidāts Aivars Lembergs, par ļoti uzskatāmiem ZZS „neuzticības” soļiem liecina arī Saeimas balsojumi. ZZS nav bijis partneris, uz kuru Vienotība varēja paļauties, jo 54 no izvēlētajiem 104 Saeimas lēmumiem ZZS ir balsojusi pretēji Vienotībai, tā būtībā bloķējoties ar opozicionāru Saskaņas centru. No visiem 10. Saeimas balsojumiem līdz atlaišanas brīdim ir atlasīti tie, kur vairāk par četriem ZZS deputātiem ir balsojuši pretēji Vienotībai.

Vizualizācijā ir parādīti triju partiju — Vienotības, ZZS un Saskaņas centra — „par” un „pret” balsojumi 10. Saeimā. Ja attēlā nav iekrāsota kādas partijas pozīcija, tad šī partija konkrētajā balsojumā ir atturējusies vai arī ir reģistrējusies, taču nav balsojusi.Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Edzis 06.10.2011 13:06
Bet vai tad ZZS obligāti jābalso kā Vienotībai? Vai tad viņi ir Vienotības filiāle? Vai Vienotība vienmēr pārstāv vienīgo pareizo viedokli? Un runājot par pieminētajiem "spilgtākajiem" gadījumiem - neiebalsoja Maizīti, Iebalsoja Kalnmeijeru - Bet tā taču Satversmē paredzēts un vai sliktī? Un par Judinu - neesmu baigi sekojis, bet ja jau viņš tāds vienas partijas atbalstītājs, tad ir tikai loģiski, ka tādu par tiesnesi nemaz nedrīkst balsot - tiesnešiem tomēr jābūt maksimāli neitrāliem.

Pieņemu, ka vairākos gadījumos Vienotība tīšām aktīvi pauda savu atbalstu, lai pārējie par tādu nenobalsotu un varētu uztaisīt skandālu ne no kā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Murcs 23.09.2011 13:47
Varēja jau izvēlēties 54 no 54 balsojumiem un piezīmēt vēl asti un ragus.

Skaitās smalka publika, bet nodarbojas ar tādām ģeķībām. Labāk kāds būtu nopietni izanalizējis, cik reizes premjers un svīta ir publiski un skaļi apagalvojuši, ka Latvija nav tiesiska valsts un kādas tam ir/būs sekas.

Labi, paliksim prāta spēju robežās - saskaitījis, cik reizes uz jebkuru jautājumu atbilde ir sākusies ar tekstiem "oligarhu vara.." un "apdraudēts tiesiskums..".

Citi autora darbi