Atslēgvārdi:

VIDEO: Vai vērts pievērt acis uz Kremļa politiku, lai uzlabotu attiecības ar Krieviju 3

Vai ekonomiskās sadarbības dēļ Latvijas politiķiem vajadzētu pievērt acis uz cilvēktiesību pārkāpumiem, agresīvo ārpolitiku un demokrātijas trūkumu Putina pārvaldītajā Krievijā?

Iesaki citiem:

Vai tieši pretēji, Latvijas amatpersonām vajadzētu paust nosodījumu Kremļa līdzšinējai politikai? Tuvojoties Olimpiskajām spēlēm Sočos un Latvijas prezidentūrai ES Padomē, šie jautājumi gūst jaunu aktualitāti. Šajā diskusijā vēlāmies noskaidrot, kāda ir labākā stratēģija attiecībās ar Krieviju un vai ekonomiskie ieguvumi atsver nepieciešamos kompromisus.

Diskusijā piedalās Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, Ārpolitikas eksperti Andis Kudors un Kārlis Daukšts, diskusiju vada žurnālists Gundars Rēders.

'Quo tu domā?' un Sorosa Fonds-Latvija rīkotā diskusija ir daļa no diskusiju cikla, kas turpināsies visu gadu, debates notiks reizi mēnesī un būs vērojamas tiešraidē portālā politika.lv.

Diskusijas pārraide portālā politika.lv nodrošināta projekta "PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Pilsonis

Beidziet murgus... ASV ir nesalīdzināmi agresīvāk par Krieviju. Putins nodzēst Sīrijas karu un nekad pirmais neizmanto militāro spēku. Krievija var iekarot Latviju pusstundas laikā un naivi domāt ka NATO mūs aisargās...

Tmp author
Stasis Līvijs

Pilsoni nemurgo.Krievija mūs nevar iekarot pusstundas laikā,jo Šauļu 4 lidmašīnas spēj nest 12 kodollādiņus.Putins nav nodzēsis Sīrijas pilsoņu karu,tas turpinās.Putins izmantoja pirmais militāru spēku pret Gruziju.

Tmp author
Laukakmens

Baigā jau "diskusija", drīzāk jāsauc "domubiedru saruna" - visi viedokļa paudēji no viena spektra. Nekādas intereses skatīties.

Citi autora darbi