VIDEO: Pilsētas realitāte cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem 1

Būvējot jaunu māju, tai jāatbilst, piemēram, ugunsdrošības noteikumiem. Taču, kad sāk runāt par ēku pieejamību cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem, pret to attiecas kā pret iegribu, nevis nepieciešamību.

Iesaki citiem:
Kinobize
Foto:Kinobize

Piedāvājam noskatīties arhitektu, invalīdu un viņu draugu apvienības 'Apeirons' pārstāvju diskusiju par pilsētvides piemērotību, ēku, ielu un sabiedriskā transporta pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslā. Kādi ir mūsdienu risinājumi?

Diskusijā piedalās apvienības „Apeirons" pārstāvji Tālis un Sintijai Bērziņi, arhitektūras platforma „A4D" redaktors un mūsdienīgas pilsētvides pārzinātājs Artis Zvirgdiņš, kā arī sestās klases skolēns Georgs Bārda.

Diskusiju organizēja Kino Bize.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Dzīves vērotājs

Par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ir jādomā arī māju celtniekiem. Tā nav šo cilvēku iegriba. Esmu šādus cilvēkus redzējusi uz ielas, patversmēs un ēdināšanas punktos. Ne visi no viņiem ir dzērāji vai citādi degradējušies cilvēki. Cik bieži šie vājākie ar visiem ratiņkrēsliem tiek nobīdīti malā, jo nespēj sevi pasargāt vai aizstāvēt.

Citi autora darbi