Atslēgvārdi:

Video: Grozījumi referendumu likumā – iespējas vai apdraudējums

Valsts prezidents grozījumus referendumu likumā atgriezis Saeimā. Aizstāvot grozījumus, izskanējuši tādi argumenti kā naudas taupīšana un ārējie draudi. Par grozījumiem diskutē Ivars Ījabs, Iveta Kažoka, Edgars Pastars un Inese Lībiņa Egnere.

Iesaki citiem:
Domapmaina

Šī gada 26. jūlijā Saeima pieņēma grozījumus likumā „Par tautas nobalsošanu un likumu ierosināšanu”, kas paredzēja pieckāršot nepieciešamo parakstu skaitu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu. Valsts prezidents šo likumprojektu atgrieza Saeimā ottreizējai caurlūkošanai. Aizstāvot grozījumus, izskanējuši tādi argumenti kā naudas taupīšana un ārējie draudi. Turklāt, nereti uzsvērts, ka pašreizējā likuma redakcija nodrošina mazākuma diktātu vairākumam par referendumu dienas kārtību.

Sabiedriskās politikas portāls politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkotā domu apmaiņa „Grozījumi referendumu likumā – iespējas vai apdraudējums” notika 17.septembrī Birojnīcā, Berga bazārā.Foto no tiešraides

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Saistītie raksti

Birojnīca facebook.com

Citi autora darbi