Atslēgvārdi:
Laikaskopos:

Video: Cik izdevīgi Latvijai ir piedalīties Visaginas AES projektā? 2

Latvija vēl svārstās, vai pievienoties Lietuvas iecerētajam Visaginas atomelektrostacijas (AES) projektam. Līdz 28. jūnijam Lietuva gaida atbildi. Vai dalība Visaginas AES atrisinās Latvijas enerģētiskās atkarības situāciju? Ko ar līdzīgu ieguldījumu enerģētikas nozarē – vidēji miljardu eiro – varētu izdarīt Latvijas ekonomikas labā?

Iesaki citiem:
Spuldzes

Par Latvijas iesaistes izdevīgumu Visaginas atomelektrostacijas celtniecībā un enerģētikas neatkarību diskutē ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētnieks Reinis Āboltiņš, AS „Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, Bioenerģijas asociācijas valdes loceklis Edgars Vīgants.

Domu apmaiņu vada žurnāliste Baiba Strautmane.

<iframe width="600" height="350" frameborder="0" allowfullscreen="" src="http://i2.veritweet.com/video/3494_s" style="overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; z-index:100; position:relative;"> </iframe>Domu apmaiņu rīko politika.lv un Konrāda Adenauera fonds, tā notika 13. jūnijā Birojnīcā, Berga bazārā.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Aigars Mahinovs

Vācija aiztaisa savas AES tīri politisku iemeslu dēļ. Un acu mirklī no elektrības eksportētāja kļūst par vienu no lielākajiem elektrības iepircējiem Eiropā. Nav tā, ka būtu pēkšņi atklātas kaut kādas problēmas visās Vācijas AES un tās slēdz, bet tur pat blakus esošās un pēc tā paša projekta celtās Francijas AES nē. Nē - tur ir tīri politisks spiediens bez jebkāda tehniskā pamatojuma.
Savukārt paša raksta tēma ir bezjēdzīga - ja mēs izlemsim neieguldīt tajā AES tad neviens mums to miljardu citiem mērķiem nedos. Tas ir speciāls aizdevums uz īpaši labiem nosacījumiem, bet to var izmantot tikai tās AES finansēšanai un nekam citam. Nav AES - nebūs arī naudas.

Tmp author
Jānis Skagalis

Kaapeec Vaacija aizver savas AES ?Tie ir droshiibas jautaajumi.Man patiik vaacu speciaalisti-tie ir profi(das ist Speznaz!!!).Teema daljeeji ir klasificeeta.Man kaa publiskam cilveekam ir pieejama tikai attieciiga -publiska informaacija.Bet jau tas man neljauj naktiis mieriigi guleet.Nu nevajag mums veel citas fukushimas,chernobiljas.MUMS TAS NAV VAJADZIIGS!

Citi autora darbi
Article project

New Executives Fund Autors:Providus