Atslēgvārdi:

Veselības ministrijas valsts sekretāra Ulda Līkopa viedoklis par NAP ieviešanu un uzraudzību

Veselības ministrijas valsts sekretāra Ulda Līkopa viedoklis par NAP ieviešanu un uzraudzību

Iesaki citiem:

1. Kurai institūcijai būtu jāuztic NAP ieviešanas un uzraudzības funkcijas? Vai tā būtu kāda no jau esošām, vai arī jāveido jauna?

Jau šobrīd katra nozares ministrija, atbilstoši savai kompetencei, ir atbildīga par nozares politikas īstenošanu, tai skaitā arī starpnozaru koordināciju. Protams, Nacionāla attīstības plāna realizācija var prasīt papildus resursus, tomēr ievērojami mazākus, nekā jaunas institūcijas izveidošana.2. Vai Jūs atbalstāt nostāju, ka nozaru ministriju rīcības plāni un arī ikgadējie budžeta plāni būtu pakārtojami vienam nacionālajam attīstības plānošanas „jumta” dokumentam? Vai tas ir iespējams?

Jā.3. Kas, Jūsuprāt, nozaru ministrijām visvairāk traucē (vai trūkst), lai ieviestu vidēja termiņa budžeta plānošanu?

Veselības ministrija ir izstrādājusi vidēja termiņa plānošanas dokumentu „Veselības ministrijas darbības stratēģiju 2007.-2009.gadam”, kuras mērķis ir uzlabot vidēja termiņa budžeta plānošanas procesu, tieši saistot politikas ilgtermiņa plānošanas dokumentus un pasākumus to ieviešanai ar pieejamo finansējuma apjomu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi