Atslēgvārdi:

Sandris Mūriņš: Kas ir laimes formula? 3

Laimes slazds ir tāds, ka vairāk strādājot, mēs palielinām ienākumus, bet aizvien vairāk laika tērējam, lai izvēlētos smalkākas preces, sacenstos un salīdzinātos, toties mazāk darām to, kas mums patiešām patīk un mazāk esam kopā ar draugiem.

Iesaki citiem:

Sadarbībā ar Birojnīcu piedāvājam fragmentus no sociologa Sandra Mūriņa lekcijas 'Kas ir laimes formula? Jeb, ko sociologi par to zina?' Pētnieks piedāvā socioloģisku skatījumu uz to, vai laulība, ienākumi, darbs, dzimums, izglītība, klimats un pārējo sabiedrības locekļu laimes sajūta var ietekmēt to, cik laimīgi vai nelaimīgi mēs esam.
Nākamie lekciju kursi Birojnīcā

10.oktobrī plkst. 18.30 pirmā no trim Zandas Rubenes lekcijām: Kā audzināt bērnu informācijas sabiedrībā?

11.oktobrī plkst. 18.30 sākas trīs lekciju kurss 'Dzērienu evolūcija un baudīšana' ar Valentīnu Grandāni, Jāni Kaļķi un Gordon VanHoutan dalību.

Lasīt vairāk


Lejuplādēt MP3 formātā

IevadsMēs kopumā esam diezgan nelaimīga sabiedrībaDivi jautājumi - vai precētie ir laimīgāki un ar ko precēties?Ar katru nākamo tūkstoti ienākumos laimes indekss pieaug lēnākDzīvoklis Tērbatas ielā vai māja Baltezerā?

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
AD5

Kaut kaa nerukaa no 3 izmeegjinatajiem kompjiem...

Tmp author
privat

jāreģistrējas!!?? - nav nekāda lielā laime

Tmp author
Nesaprotu

Kā šo var noklausīties?

Saistītie raksti
Citi autora darbi