PROVIDUS - valsts partneris tiesību aktu veidošanā

  • Projekta norises laiks: 01.07.2008. - 31.12.2008.
  • Projekta izmaksas: 2196 LVL
  • Finansētājs: Īpašu Uzdevumu Ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts

PROVIDUS šī projekta ietvaros risina jautājumu, kā nodrošināt kvalitatīvu NVO ieguldījumu likumdošanas procesā un tiesību aktu izstrādē jomās, kur organizācijai ir spēcīga ekspertīze.

Iesaki citiem:

Projekta mērķis ir sniegt kvalitatīvu ieguldījumu un atbalstu Saeimai un valsts pārvaldei likumdošanas procesā jomās, kurās PROVIDUS var piedāvāt augsti kvalificētu ekspertīzi: krimināltiesību, pretkorupcijas, partiju finansēšanas un Eiropas politikas jomās. Galvenās aktivitātes ir PROVIDUS ekspertu līdzdarbošanās ministriju un Saeimas veidotās darba grupās, kā arī atzinumu sniegšana. Projekta tiešā mērķa grupa ir politikas veidotāji un īstenotāji, netiešā mērķa grupa – Latvijas sabiedrība kopumā. Projekta rezultātā tiks uzlaboti vismaz 10 tiesību akti, par ko tiks informēta arī plašāka sabiedrība ar plašsaziņas līdzekļu un interneta starpniecību.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi