Atslēgvārdi:

Positions of 10 Central and Eastern European Countries on EU institutional reform. 1.daļa

  • Autors:Mirela Apostol, Vladimir Bilcik, Irena Brinar, Ainars Dimants, Piret Ehin, Dovile Jakniunaite, Petr Krotohvil, Kassimir Nikolov, Rafal Trzaskowski, Viljar Veebel, Krisztina Vida
  • Gads:2003
  • Valoda:angļu

Šī analītiskā aptauja apkopo desmit Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu nostāju par Eiropas Savienības institucionālo reformu.

Iesaki citiem:

Tā veikta plašāka Eiropas Komisijas finansēta projekta ietvaros, kura uzdevums ir veicināt izpratni par to, cik svarīgi ir izvērst dziļas un saturīgas debates par Eiropas nākotni starp Centrāl Eiropas valstu elitēm, politiķiem un pilsonisko sabiedrību. Projekta ietvaros tiek analizēti esošo ES dalībvalstu viedokļi un salīdzināti ar viedokļiem kandidātvalstīs.

Aptauja sniedz plašu pārskatu par kandidātvalstu viedokli attiecībā uz Eiropas Konventa norisi, ES institūciju darbību, lēmumu pieņemšanas procesu un vēlamajām reformām, kā arī kandidātvalstu prioritātēm ES paplašināšanās kontekstā, ļaujot labāk izprast nākamo ES dalībvalstu intereses un bažas. Galvenokārt kandidātvalstis uztraucas par mazo un vidējo valstu lomu un pārstāvniecības iespējām paplašinātajā ES.
Positions of 10 Central and Eastern European Countries on EU institutional reform
1.daļa
(Pievienotais failspdf)

Iesaki citiem:

Citi autora darbi