Par Romualda Dobrovoļska 2003.gada 6.janvārī iesniegto pieteikumu

Lieta nr.nr.2003-03-01 "Par Latvijas Kriminālprocesa kodeksa 77.panta septītās daļas trešā teikuma atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 92.pantam"

Iesaki citiem:

Par Romualda Dobrovoļska 2003.gada 6.janvārī iesniegto pieteikumu, apvienojot Romualda Dobrovoļska, Māra Sarāna un Sergeja Čerņikova konstitucionālās sūdzības, Satversmes tiesa 2003.g. 5.februārī ierosinājusi lietu nr.2003-03-01 „Par Latvijas Kriminālprocesa kodeksa 77.panta septītās daļas trešā teikuma atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 92.pantam”. Apstrīdētā norma nosaka, ka izņēmuma gadījumos krimināllietās par sevišķi smagiem noziegumiem, ja tie saistīti ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu, drošības līdzekļa – apcietinājuma termiņu virs viena gada un sešiem mēnešiem var pagarināt Augstākās tiesas Senāts. (Sprieduma teksts)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi