Atslēgvārdi:

Lasi! Literatūra atpūtai 2

Ģimene, kas nav ģimene - risinājumi mūža nogalei, kā arī demokrātijas atkāpšanās Gruzijā analīze. Šie un citi temati aplūkoti ieteicamās literatūras blogā nedēļas nogalei. Piedāvā Iveta Kažoka, Linda Curika un Ilze Straustiņa.

Iesaki citiem:

Iveta Kažoka
Liekais svars ir neveselīgi ... vai tiešām un vai visiem? NATURE ziņās raksta par vēl vienas mūsu kultūrā šķietami pašsaprotamas lietas zinātnisku pārbaudi. Atbilde: nē, korelāciju pētījumi liecina, ka vecākiem cilvēkiem "liekais svars" var būt pat veselīgs.

Fantastiski padomi kā netērēt savu laiku, atkārtojot vienas un tās pašas kļūdas un kā domāt KVALITATĪVĀK! Labākie padomi: 1) netērējiet savu laiku, diskutējot ar muļķībām; 2) cieniet sava oponenta argumentācijas spēcīgākās puses; 3) nešaustiet sevi par savām kļūdām, atzīstiet tās un dodieties uz priekšu!

Jauna tendence ASV - kādēļ gan mūža otrajā pusē nevarētu kooperēties un dzīvot kopīgi apsaimniekotās mājās (cilvēki, kas nav "ģimenes" vārda tradicionālajā nozīmē)? Lētāk, jautrāk un, ja vajadzīgs, lielāka iespēja savlaicīgi gūt palīdzību!

Iespējams, ka drīz veselīgu, estētiski skaistu, ilgtspējīgu, tieši mūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm piemērotu ēdienu ... PRINTĒSIM! 3D printeru jaunie horizonti jeb labu apetīti!

Foreign Policy blogā par Gruzijas demokrātijas atkritienu - pēc varas nomaiņas arī šajā, vēl nesen tik progresīvajā valstī sākušās reģionam raksturīgās politiskās atriebības!

Linda Curika

Raksts par to, ka dažreiz vai pat vienmēr ir jēdzīgāk iedot bērnam iPAD un ļaut paspēlēt spēlītes, nevis ieslēgt TV Disneja kanālu ar muļķīgajiem tīņiem domātajiem seriāliem.

Ilze Straustiņa

Ko jūs pajautātu Džuliānam Asanžam? TV kanāla Al Jazeera viens no progresīvākajiem raidījumiem "Stream" diskusijā ar Wikileaks dibinātāju un viņa advokātu par trauksmes celšanas iespējām internetā.

Iesaki citiem:
Creative commons c6ae3e51884b139b45a669ce829ac99646bf0ceb328fc95963f1703a58a032d0 CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Viesturs

Jā, kādreiz par literatūru sauca Homēra, Dantes, Remarka vai Markesa sacerējumus.... Iespējams, ka lai domātu "kvalitatīvi", tos arī vajadzētu palasīt, nevis raksteli "kā domāt kavalitatīvi". Traki ar tiem cilvēkiem...

Saistītie raksti
Citi autora darbi