Atslēgvārdi:

Domapmaiņa: Ceļš uz eiro. Neatgriezenisks? 3

Lai nodrošinātu eiro ieviešanu Latvijā, jāveic grozījumi esošajos normatīvajos aktos, kā arī jāizstrādā un jāizdod jauni. Vai tie paredz arī rīkot atsevišķu tautas nobalsošanu par pievienošanos eirozonai?

Iesaki citiem:
Spuldzes

Šā gada 19.septembrī Latvijas valdība pieņēma lēmumu (MK rīkojums nr. 441) noteikt 2014.gada 1.janvāri par eiro (euro) ieviešanas mērķa datumu Latvijā. Juridisko pamatu eiro ieviešanas procesam Eiropas Savienības dalībvalstīs veido ES tiesību akti. Tomēr, lai nodrošinātu eiro ieviešanu Latvijā, jāveic grozījumi esošajos LR normatīvajos aktos, kā arī jāizstrādā un jāizdod jauni.

Aicinām Jūs uz sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkoto domu apmaiņu „Ceļš uz eiro. Neatgriezenisks?” 12. novembrī plkst. 18:00-20:00 Birojnīcā, Berga bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas).

Domapmaiņas panelī aicināti piedalīties Latvijas bankas padomes loceklis Edvards Kušners, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Tieslietu ministra padomnieks Jānis Tomels, Saeimas Juridiskās komisijas deputāts Andrejs Elksniņš un Saeima Juridiskā biroja padomnieks Jānis Pleps. Diskusiju vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.

Diskusija būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K. Adenauera fonda mājas lapā. Pēc diskusijas visi aicināti turpināt aktīvas sarunas pie vīna glāzes.
Birojnīcā vietu skaits ir ierobežots. Lūdzu, piesakieties dalībai diskusijā, rakstot uz
e-pastu straustina@politika.lv


Uz tikšanos!
Plašāka informācija: Ilze Straustiņa, politika.lv producente, straustina@politika.lv

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
me

Uzskatu kovertācijās mēs zaudējam daudz līdzekļu, arī valstiskā līmenī.

Tmp author
jānis labrencis

Vispirms es neatļautu šai Saeimai pieņemt tik valstiski svarīgu lēmumu ar tik ļoti tālejošām sekām. Ir takšu pilnīgi skaidrs, ka pēc eiro ieviešanas, palielināsies imports, tātad palielināsies bezdarbs un darba spējīgo cilvēku emigrācija. Vēl Latvija palielinās eiro zonas patērētājvalstu skaitu un padziļinās krīzi eiro zonā. Latvijai tas nozīmēs uz ļoti ilgiem laikiem turpināt būt Eiropas ražotājvalstu produkcijas noieta tirgum bez savas ražošanas un attīstītas tautsaimniecības.

Tmp author
puansons

Mēs nevaram bezgalīgi turēm latu piesaistītu eiro kursam.Ja mēs nenoteiktajam uz eiro ''Vienotības''noteiktajā datumā,tad vairs nav vērts turēt lata piesaisti ar eiro,un atļauj latam brīvu kursu,kura rezultātā iedzīvotāji zaudē savus ietaupījumus.

Citi autora darbi