Atslēgvārdi:

Diskusija: Kāda būs ES pēc pieciem gadiem? 7

Vai pēc 5 gadiem Eiropas Savienība būs federācija? Kāda? Vai kāds no tās izstāsies, kāds iestāsies? Kādas būs starptautiskās attiecības?

Iesaki citiem:

Diskusijā piedalās Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, žurnālists un starptautisko attiecību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātē Edijs Bošs un LU bakalaura studiju programmas "Politikas zinātne" direktors, ES lietu pasniedzējs Daunis Auers. Sarunu vada Marta Rībele, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja preses sekretāre.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (7) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
...

Vai ir kāds iemesls, kāpēc video, sākot ar momentu 30:22, tiek atkārtots viss sākums un tādējādi pirmās 30 min. tiek rādītas divas reizes?

Tmp author
puansons-satelītam

Krievu laikos par pašnāvībām masu mēdijos bija aizliegts runāt,jo komunisma cēlājs bija optimisma pilns par gaišo rītdienu un pašnāvības netaisīja.Tas nekas,ka īstenie zinātnieki piemēram Einšteins no marksisma norobežojās jau pašā sākumā,vienalga marksisti savu mācību pasludināja par zinātnisku,bet Einšteinu par buržuāzisko melu zinātnieku.

Tmp author
Skarleta Feierabends

RER, RRR, VEF, RVR,Līvānu stikls, Jelgavas cukurfabrika....kur tas ir? EU?

Tmp author
Skarleta Feierabends

atbilde viena - ražošanas infrastruktūrs atttīstība, ieskaitot lauksaimniecību. Jārada drabavietas, tad arī latvieši atgriezīsies, maksās nodokļus, pieaugs IK, attiecīgi ekonomika, uzlabosies demogrāfiskā situācija.

Tmp author
sociālists

Vai nu Eiropa būs sociāla http://www.social-europe.eu/ vai arī labējie būs spējuši aptumšot ļaužu masas, tās būs kļūvušas nekontrolējamas un būs kārtējais nacistiskais totalitārais režīms ar visām sekām.

30. gadu labējo politiķu depresijas ārstēšanas metodes šoreiz vairs neder, jo tas būs pasaules gals. Vai arī Eiropas gals, ja citi kontinenti izdomās Eiropu vest pie prāta.

Tmp author
puansons

Nav jābūt milzīgam ģēnijam,lai saprastu,ka ES nebūs federācija.ES iekšienē nav redzams neviens spēks(valsts),kam būtu vēlēšanās un iespējas politiski,militāri un ekonomiski saturēt federāciju kopā.ES ir ASV satelīts un NATO nodrošina tās eksistenci un stabilitāti no ārpuses.

Tmp author
satelīts

ASV šitais stabili nestabilais satelīts kā piektais ritenis vajadzīgs, savienība no Vācijas / Latvijas/ Spānijas / Īrijas un Bulgārijas, ak jā vēl Grieķija, kura ir 30 vai kura tur 40 lielākā pasaules ekonomika
un patiešām vēl rindā Turcija ar savu režīmu pus režīmu, musulmaņiem, Serbija, Bosnija un pārējie brīnumi
bezgal jauka vietiņa tā ES ar savu bezdarbu, taupību un Nobela miera prēmiju
-----------------------------------
Vispār jau šķita, ka sievietes aiz labas dzīves stāvoklī un bērniem slīcinās tikai Raiņa lugās un Blaumaņa novelēs pirms 100 un 200 gadiem, bet nē izrādās arī ceturtajā demokrātiskākajā valstī ES, pie tam šī varen tiesiskā valsts tās nenoslīkušās sievietes steidz apcietināt un ievietot kamerā, ka tik neaizmūk ne, ko tad darīs siles lopi, ko? Nav jau Vaškevics, apšaut tos purnus visus, apcietinātājus un pašus Daugavā no Vanšu tilta samest. Tiesiskā koālīcija. Šis gadījums bija pēdējais punkts manam lēmumam turpmāk balsot par SC un nevienu rietumu latvisku siles lopu neliešu partiju, krievu laikos sievietes ar bērniem upē nelēca

Citi autora darbi