Ziņojumā salīdzinoši analizēta iedzīvotāju pieeja tiesību institūcijām Eiropas Savienības dalībvalstīs un rezultāti pierāda, ka daudzi apstākļi padara to grūtu upuriem, kuru tiesības ir pārkāptas.
Access to Justice in Europe: An Overview of Challenges and Opportunities 1
- Organizācija:EU Agency for Fundamental Rights
- Gads:2011
- Valoda:Angļu
Ziņojumā analizētas pamatā civilās un administratīvās procedūras, kas pieejamas diskriminācijas upuriem. Pētījumā atklātas vairākas problēmas, kas traucē vai pilnībā liedz upuriem vērsties tiesā, piemēram, procedūru ilgums, ļoti lielas izmaksas, ieskaitot samaksu par advokāta pakalpojumiem un tiesas izdevumiem, regulējoši noteikumi par prasības iesniedzējiem (lielākoties to var izdarīt tikai paši upuri), kā arī milzīgās atšķirības starp dalībvalstīm, izmaksājamo kompensāciju apmēros.
Access to Justice in Europe: An Overview of Challenges and Opportunities
Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv
Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša
ALEKS - ALEKS.S5@INBOX.LV 18.10.2011 17:46
"ACCESS TO JUSTICE IN EUROPE". MAN TAS IR SAREŽĢĪTS JAUTĀJUMS, JO ESMU MŪSDIENAS APARTEĪDA ŪPURIS SAVĀ TĒVZEMĪ. JAU 11 GADUS KOPŠ 2000.G. MEĢINĀJU NOTIESĀT JAUNAS LATVIJAS BENDUS. LATVIJAS TIESLIETA ATTEICA PAVISAM TIESAT JAUNAS LATVIJAS SLEPKAVU, GAN EIROPAS STARPTAUTISKA TIESA STRASBURGĀ TIKAI NOFORMĒJA KRIMINALLIETU / NR.73343/10 /, BET ATTEICA STRĀDĀT TALĀK. 2010.G. NOVEMBRĪ ES AIZTURE 16-GADĪGO JAUNIEŠA SLEPKAVU UN AIZDEVU NELIETA RĪGAS POLICIJAS ROKĀS. ES TIEŠI ZINU, KAS NOZIEDZNIEKS ATBRĪVOTS UN TURPINA STRĀDĀT........ UN ES APGALVOJU, KAS NESTRĀDĀ MŪSU SKAISTA DEMOKRĀTIJA, LAI DZĪVOTU LATVIEŠI AIZSARGĀTAS SAVĀ MĀJĀ.