Raksts

Ziemassvētku gaisotne


Datums:
16. decembris, 2008


Līdz šim blogus (izņemot vienu) rakstīju angļu valodā, un jaunajā gadā plānoju turpināt atbalstīt politika.lv lingvistisko dažādību. Tomēr pirms noslēgt 2008. gada blogošanas sezonu, vēlos izmantot savu blogu tam neraksturīgiem mērķiem – lai pateiktu ‘paldies’ cilvēkiem, kas 2008. gadā tomēr izdarīja dažas labas lietas. Izlase, protams, subjektīva.

Paldies jaunievēlētajam ASV prezidentam par to, ka iedvesmoja daudzus no politiskām aprindām tālu stāvošus cilvēkus iesaistīties politikā un īstenot pārmaiņas.

Paldies portālam politika.lv par to, ka uztur Latvijā kritisku politikas diskusiju vidi (it īpaši, apstākļos, kad prese, iespējams, drīz nevarēs pildīt šo funkciju).

Paldies skolotājiem par to, ka viņi neskatoties uz visu vēl strādā skolās.

Paldies Vispārējās izglītības kvalitātes novērtēšanas valsts aģentūrai un Irēnai Freimanei par to, ka 2008. gadā izveidoja skolotāju karjeras modeli, kas varētu izvēst skolotājus no pabērnu lomas, ja valsts atrastu tam naudu.

Paldies Saeimas Mandātu un ētikas komisijai par to, ka apsvēra iespēju mazliet uzlabot demokrātisko kontroli pār deputātu ētiku. Lai jums (un mums) veicas.

Paldies Saeimai, ka tomēr atcēla valsts pārvaldē vadības līgumus un paldies Valsts Prezidentam, ka to ierosināja, ka arī par to, ka izpelnījās TP kritiku.

Un visbeidzot paldies visiem jauniem, izglītotiem, radošiem un centīgiem cilvēkiem, kas neskatoties uz visu joprojām strādā Latvijā.

Lai jums jauka Ziemassvētku gaisotne!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!